Hlava

Hlava

Bylinnou kúru vyžijí zejména ženy trpící opakovaným třeštěním hlavy. Přestože příčin může být opravdu mnoho, zaměříme se zejména na uvolnění organismu od napětí a z části také na detoxikaci některých orgánů, protože i zanesení těla může být jedním z původců bolesti hlavy.
Z našich zkušeností je vhodné užívat kúru několik měsíců a v případě, že je třeštění spojeno s nástupem menstruace, začínejte kúru užívat cca 10 dní před menstruací.

V bylinné kúře nám poslouží Vrbka úzkolistá (předmestruační komfort, duševní a fyzická pohoda, relaxace), Dvouzubec ale také Meduňka (relaxace, hormonální rovnováha), našimi babičkami oceňovaná Kopretina, dále pak Puškvorec (osvěžení těla) a Tymián (antioxidant, přirozená obranyschopnost).

Velmi vhodná je kombinace s detoxikačními bylinami například s kúrou Čistící. V případě, že se třeštění hlavy objevuje při menstruaci, volte kombinaci s kúrou Klidný cyklus.

Hmotnost 1 kúry Hlavy je 75 g.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Během užívání kúry doplňujte také čistou neperlivou vodu, aby mohlo čištění těla probíhat správně. Je-li třeštění spojeno s nástupem menstruace začínejte užívat cca 10 dní před začátkem menstruace.
Návod k použití:
1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Užívejte nejlépe dopoledne.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Hlava

Hlava

300,- Kč/kúra

vrbka úzkolistá, dvouzubec, meduňka, kopretina, puškvorec, tymián

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Hlava

Hlava

300,- Kč/kúra

vrbka úzkolistá, dvouzubec, meduňka, kopretina, puškvorec, tymián

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet