Hubnutí přes den

Hubnutí přes den

Nejen vánoční svátky, spousta jídla a slazené nápoje zatěžují naše tělo škodlivými látkami a tuky. Ty se hromadí během roku i vlivem hektického života, stresů, absencí pohybu a přepracováním.
Rychlé způsoby hubnutí sebou přinášejí nepříznivý jo-jo efekt, proto je vhodně snižovat váhu postupně a dlouhodoběji. Z tohoto hlediska je vhodnější postup pozvolnější, například okolo jednoho kila týdně a hlavně si pozornost zaslouží trávení - látková výměna. Část své zbytečné váhy totiž nosíme ve střevech a jejich pročištěním jen získáme.

Směs skládáme tak, abychom se bylinami zaměřili na tuk, střeva i chuť na sladké.
Základ tvoří Chaluha (kontrola tělesné hmotnosti, štítná žláza, normální funkce střev), Svízel (antioxidant), Yerba Maté (kontrola tělesné hmotnosti, vylučování vody), přidáváme Krušinu (normální funkce střev) a ve starých herbářích často zmiňovaný Černý bez (kontrola tělesné hmotnosti, čištění - vylučování). Na závěr přidáváme Zázvor (metabolismus sacharidů, normální trávení).

Pro pokračování v procesu hubnutí lze užívat také naši bylinnou směs Hubnutí v noci, která se pije ve večerních hodinách pro spalování uložených tuků během spánku a odstranění večerní chuti na sladké.

Hmotnost 1 kúry Hubnutí přes den je 133 g.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Směs je možné užívat i dlouhodobě. Nejvýraznějšího účinku dosáhnete při popíjení cca 1 hodinu po jídle, neužívejte na lačno. Směs není vhodná pro těhotné, kojící a pro děti do 12 let.
Po dobu užívání kúry je vhodné také upravit jídelníček. Vyhnout se pokrmům z cukru, slazeným nápojům, bílému pečivu. Pro rychlejší efekt snižte dočasně příjem masných výrobků a zvyšte příjem syrové zeleniny a salátů. Čištění zažívání podpoří také zařazení pohanky a jáhel do jídelníčku.
Návod k použití:
1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Hubnutí přes den

Hubnutí přes den

300,- Kč/kúra

chaluha, svízel, yerba maté, krušina, černý bez plod, zázvor

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Hubnutí v noci

Hubnutí v noci

300,- Kč/kúra

krušina, pampeliška, fazol, vrbka úzkolistá, pískavice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet