Trápí Vás řídnutí kostí?

Trápí Vás řídnutí kostí?

Odčerpávání vápníku a minerálů z kostí má řadu příčin. Mezi ty nejčastější patří celkové staří a zanesení organismu, onemocnění štítné žlázy, ledvin nebo některého z dalších orgánů, a často jsou příčinou také hormonální změny v menopauze. Často se říká, že je potřeba aktivně doplňovat vápník, což je pravda jen částečně. Porucha totiž je především v tom, že tělo nedokáže vápník do kostí vázat, je tedy potřeba nejdříve řešit právě poruchu vaziva. Kúra se zaměřuje právě na obnovu funkce vázat vápník a další minerály zpět do kostí. Vychází ze zkušenosti tradiční čínské medicíny i uznávaných českých bylinářů.

Základem směsi je schopnost Přesličky snižovat lámavost kostí a právě v čínské medicíně najdeme spoustu zdrojů o používání Přesličky při osteoporóze. Podobnou funkcí disponuje také Šípek, který zase doporučují čeští bylináři. Již v minulém století se úspěšně používaly pro zmírnění průběhu řídnutí kostí také Řebříček s Pískavicí a na omlazení celého organismu a dodání mu energie a síly přidáváme „zlatý vlas“ tedy silnou regenerační bylinu Rozchodnici.

U žen po 50 je vhodné kúru doplnit směsí na podporu tvorby ženských hormonů například Trápí Vás návaly (klima…)?. jinak je vhodnou kombinací jakákoli detoxikační směs podporující vylučování škodlivin například Trápí Vás ledviny?

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Zejména senioři mohou tuto kúru vhodně kombinovat s bylinnou směsí Životabudič čistící, která zajistí potřebnou detoxikaci zaneseného organismu a podpoří vylučování škodlivin.

Trápí Vás řídnutí kostí?

Trápí Vás řídnutí kostí?

300,- Kč/

přeslička, řebříček, šípek, pískavice, rozchodnice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Trápí Vás ledviny?

Trápí Vás ledviny?

300,- Kč/kúra

celík zlatobýl, svízel, bříza, vrbice bílá, truskavec, citrónová tráva

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet