Trápí Vás slezina?

Trápí Vás slezina?

Slezina se v našem těle stará o kvalitu krve, řídí tvorbu bílý i červených krvinek a je důležitým kontrolorem naší životadárné tekutiny. Mimo jiné také spolu se slinivkou a štítnou žlázou ovlivňuje tvorbu hormonů v organismu. Poruchy a záněty sleziny se projevují zejména bolestí pod spodním levým žebrem a zhoršeným krevním obrazem, často také chudokrevností nebo zvýšeným množstvím bílých krvinek. Kúra pomáhá slezinu vyčistit, zbavit usazenin a zánětů a zejména posílit její funkci. Tím dochází k celkovému zlepšení imunity i krevního obrazu.

Čistící a regenerační roli má ve směsi Sporýš, spolu s Pampeliškou výrazně slezinu detoxikují a zbavují usazenin. Sléz s Jablečníkem pak napomohou k regeneraci nejen slinivky, ale i návazných orgánů a Mateřídouška posílí imunitní systém a uleví přetížené slezině například při bakteriálních infekcích.

Slezina velmi trpí zejména dlouhodobým stresem, proto je vhodné při její regeneraci zařadit také kúru Trápí Vás stres nebo depka?.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Pokud Vás provázejí také bolesti po jídle, přidejte ke kúře na slezina také směs Trápí Vás pálení žáhy a překyselení žaludku?, která se intenzivně věnuje regeneraci sliznic.

Trápí Vás slezina?

Trápí Vás slezina?

300,- Kč/

pampeliška list, sporýš, jablečník, mateřídouška, sléz

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet