Životabudič čistící

Životabudič čistící

Směs pomáhá organismu při všech druzích nádorových a autoimunitních onemocněních. Cílí na odstranění nepatřičných změn v organismu, zmenšení nádorů, zmírnění onkologických procesů. Kúra intenzivně vylučuje z organismu toxické látky, záněty i poškozené buňky odstraněné imunitním systémem. Je velkým pomocníkem při různých druzích chemické léčby a pomáhá zlepšit kvalitu krevního obrazu.

Právě na výrůstky a nepatřičné nádory se zaměřuje ve směsi Přeslička. Společně s Puškvorcem jsou silnou dvojicí pro odstranění poškozených buněk z těla. Aby se orgány správně detoxikovaly a dostaly ze sebe vše co do nich nepatří nastupuje svým účinkem Truskavec a krevní obraz zlepší užívání Kopřivy. Květ Měsíčku je už při uzdravování a odstraňování nádorů osvědčený, zároveň dovede výrazně hojit většinu orgánů. O posílení a rekonvalescenci celého těla se pak stará Citrónová tráva.

Pokud užíváte kúru souběžně s chemoterapií, ozařování nebo intenzivní chemickou léčbou, pak je vhodné doplnit také směs Životabudič posilující, která cílí na maximální podporu imunitního systému a přechází zánětům.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Případně jako druhou kúru můžete zvolit naši směs Trápí Vás ledviny?, která je vysoce potřebná pro správné vyplavení škodlivých látek z těla ven.

Životabudič čistící

Životabudič čistící

300,- Kč/

přeslička, kopřiva, puškvorec, truskavec, měsíček, citrónová tráva

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Životabudič posilující

Životabudič posilující

300,- Kč/kúra

pampeliška list, eleuterokok, červené lapacho, šalvěj, tulsi - bazalka posvátná, skořice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet