Životabudič posilující

Životabudič posilující

Oproti naší kúře Životabudič čistící, která orgány zejména pročišťuje, kúra Životabudič posilující je mimořádně důležitá zejména při intenzivní chemické léčbě. Při chemoterapiích, ozařování a vysokých dávkách léků silně trpí zejména imunitní systém a tady může výrazně pomoci tato kúra. Je tedy vhodná při zhoubných i nezhoubných nádorech i tam kde už probíhá intenzivní léčba.

Na odstraňování rakovinových a jinak poškozených nebo škodlivých buněk se tady podílí zejména Pampeliška společně s Bedrníkem a Skořicí. Tvorbě zánětů zabraňuje nebo u již existujících je pomáhá odstraňovat Šalvěj. Pro intenzivní posílení imunitního systému je ve směsi zásadní Červené lapacho spolu s Eleuterokokem, které dodají celému tělu dávku vitality a energie pro zvládnutí situace.

V případě, že jste se rozhodli pro chemoterapii, pak užití směsi doporučujeme konzultovat s Vaším onkologickým lékařem. Z naší zkušenosti již řada onkologů přijímá podpůrné posílení organismu ve formě bylin, ale finální rozhodnutí je vždy Vaší volbou. Kúru je vhodné doplnit také o směs Životabudič čistící, která se postará o čištění krve a detoxikaci orgánů.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

U autoimunitních onemocnění zvolte jako druhou doprovodnou kúru k Životabudiči vysoce detoxikační směs Trápí Vás játra?.

Životabudič posilující

Životabudič posilující

300,- Kč/

pampeliška list, eleuterokok, červené lapacho, šalvěj, tulsi - bazalka posvátná, skořice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Životabudič čistící

Životabudič čistící

300,- Kč/kúra

přeslička, kopřiva, puškvorec, truskavec, měsíček, citrónová tráva

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet