Bez vetřelců

Bez vetřelců

Jak již název této bylinné kúry napovídá je vhodná pro všechny, kdo chtějí vyčistit organismus od nezvaných přemnožených návštěvníků. Naše tělo žije s bakteriemi v křehké rovnováze a vzájemné spolupráci. Občas se však například díky oslabené imunitě některá z bakterií přemnoží a pak je vhodné imunitu posílit. Stejně tak, je-li tělo z malých vetřelců vyčerpáno, ocení, když jej podpoříme. Nepřekvapí proto, že většina bylin ve směsi bude právě imunitních a antioxidačních.

Hlavními bylinami jsou v kúře Třapatka (přirozená obranyschopnost - imunitní systém), Pýr (normální činnost oběhové soustavy - pročištění). Přidáváme tradiční bylinu jihoamerických indiánů Červené lapacho (přirozená obranyschopnost, antioxidant) a u nás tradiční pomocník Ořešák královský (přirozená obranyschopnost, odolnost, antioxidant). Jako naši specialitu pak přidáváme Hřebíček (antioxidant, kardiovaskulární systém) a nakonec Zázvor (imunitní systém, antioxidant).

Kúru je možné užívat dle aktuální potřeby, ale také ve formě prevence. Vhodná je kombinace s kúrou Játra, zejména pokud byly užívány antibiotika.

Hmotnost 1 kúry Bez vetřelců je 97 g.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Vzhledem k obsahu červeného lapacha doporučujeme vypozorovat, zda na Vás směs působí také povzbudivě a v takovém případě ji neužívejte před spaním.
Návod k použití:
1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Kúru je vhodné užívat brzy ráno nebo naopak v podvečer.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Bez vetřelců

Bez vetřelců

300,- Kč/kúra

třapatka, pýr, červené lapacho, ořešák královský, hřebíček, zázvor

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Játra

Játra

300,- Kč/kúra

čekanka, jitrocel, řepík, máta kadeřavá, lopuch, zemědým, kmín římský

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet