Vyrovnaná žena

Vyrovnaná žena

Dárkový balíček pro všechny ženy, které trápí jejich perioda a ozve se jim i migréna. V balíčku získáte naši oblíbenou bylinnou kúru Trápí Vás bolestivá perioda?, kterou kombinujeme s kúrou Trápí Vás třeštění hlavy?, určenou na zmírnění migrén. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Směs Trápí Vás bolestivá perioda? přispívá celkovému srovnání hormonů v těle, ke stabilizaci a zklidnění ženských orgánů i celého těla. Kúru je možné používat také jako očistnou na většinu nemocí ženských orgánů.
Kúra Trápí Vás třeštění hlavy? snižuje četnost a sílu migrén a bolestí hlavy. Regeneruje játra a čistí tělo. Od našich zákaznic víme, že se u nich po několika měsíčním opakování této kúry postupně zeslabily a v několika případech se bolesti a třeštění hlavy již nevrátily vůbec.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Ženám které mají třeštění hlavy spojeno s nástupem menstruace, doporučujeme začít kúru Trápí Vás třeštění hlavy? užívat 10 dní před menstruací. Při kombinaci obou kúr užívejte směs Trápí Vás bolestivá menstruace ráno a kúru na třeštění hlavy brzy odpoledne.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Vyrovnaná žena

Vyrovnaná žena

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet