Štíhlá jako laňka

Štíhlá jako laňka

Dárkový balíček pro všechny ženy (ale i muže), která trápí jejich váha a rádi by pro odbourání tuku něco udělali. V balíčku získáte naši oblíbenou kombinaci kúr Hubnoucí I. a II., z nichž první je základní a nastartuje správné spalování tuků a zažívá, druhá pak pracuje zejména v noci, kdy organismus odpočívá. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Rychlé způsoby hubnutí sebou přinášejí nepříznivý jo-jo efekt, proto je vhodně snižovat váhu postupně a dlouhodoběji. Z tohoto hlediska je směs vybraných bylin v Hubnoucí kúře správnou volbou, neboť váhu snižujete v rozmezí okolo jednoho kila týdně a to dlouhodobě.
Hubnoucí kúrou II. zesílíte účinek hubnutí. Je určena všem, kteří chtějí zvýšit rychlost a kvalitu svého hubnutí. Užitečná je pro tzv. noční hubnutí, tedy pro účinnou podporu organismu v odbourávání tuků během spánku. Pomáhá také na častou večerní chuť na sladké.
Směsi působí komplexně na snížení váhy těla.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Směsi je možné užívat i dlouhodobě, kromě snižování nadváhy také čistí organismus. Nejvýraznějšího účinku Hubnoucí kúry I. dosáhnete při popíjení cca 1 hodinu po jídle. Hubnoucí kúru II. pak užíváme v podvečerních hodinách.
Směs není vhodná pro těhotné, kojící a pro děti do 12 let.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Štíhlá jako laňka

Štíhlá jako laňka

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet