Dobrý cukr

Dobrý cukr

Dárkový balíček pro všechny, kteří si přejí snížit hladinu cukru v krvi a zlepšit stav svého diabetu. V balíčku získáte naši oblíbenou kúru Trápí Vás zvýšený cukr I., která je základní a Trápí vás zvýšený cukr II., kterou pomáháme regenerovat slinivku v noci. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Kúra Trápí vás zvýšený cukr I. pozitivně působí na slinivku a pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi. Při pravidelném užívání je možné s ní zmírňovat onemocnění diabetem a celkově si tak zlepšit kvalitu života s cukrovkou.
Večerní kúra Trápí vás zvýšený cukr II. pomáhá všem kdo chtějí s cukrovkou zatočit a berou v potaz i stav svých cév a slinivky. Zatímco naše úvodní kúra Trápí Vás zvýšený cukr? se zaměřuje hlavně na rovnováhu hladiny cukru a přirozenou tvorbu inzulínu, pokračovací kúra je více zaměřena na regeneraci slinivky a cév.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

První kúru užívejte hned z rána nebo v průběhu dopoledne. Kúru II. pak v podvečer, abyste podpořili právě regeneraci slinivky a cév v noci, kdy mají klid od stresu a mohou se výborně čistit a obnovovat.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Dobrý cukr

Dobrý cukr

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet