Zdravé děti

Zdravé děti

Dárkový balíček pro všechny děti (ale i maminky, které chtějí mít zdravé děti). V balíčku získáte kúru Trápí Vás kucky, kucky?, která pomáhá na průdušky a kašel a zároveň bylinnou kúru Posílení imunity, kterou je možné popíjet celou zimu. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Byliny v obsažené v kúře Trápí Vás kucky, kucky? napomáhají k rozpouštění hlenů, usnadňují vykašlávání, tlumí suchý dráždivý kašel, rozšiřují horní cesty dýchací, odlehčují a zároveň regenerují podrážděnou sliznici. Kúru je možné použít již u dětí od 1 roku.
Směs Posílení imunity se pije při infekčním onemocnění pro posílení obranyschopnosti organismu nebo pravidelně denně na podzim a v zimě u osob často trpících infekčními nemocemi. Směs je prověřená mnohaletými zkušenostmi a doporučujeme ji jako podpůrnou při většině současných nemocí.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

1 polévkovou lžíci směsí spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujte 30 minut, pak zceďte a pozvolna popíjejte. U malých dětí můžete dávkování rozdělit na 2x 0,25l s poloviční dávkou bylin. Pokud dítě dráždí jemná smítka divizny při pití v kúře na kašel, pak kúru ceďte přes kapesník.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Zdravé děti

Zdravé děti

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet