Zdravé močové cesty

Zdravé močové cesty

Dárkový balíček pro všechny, které občas potrápí močové cesty a ledviny, nebo je chtějí vyčistit. V balíčku najdete naši silnou bylinnou kúru Trápí Vás URL potíže? v kombinaci s kúrou Trápí Vás ledviny?, která pomáhá ledviny čistit a regenerovat. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Směs Trápí Vás URL potíže? působí močopudně, má silný antibakteriální účinek, dezinfikuje močové cesty. Velmi vysoká účinnost i bez podání antibiotik, je možné ji podávat i u dětí od 2 let. U častých zánětů močových cest ji můžete pít i preventivně v nižším dávkování, předejde se tak opakovaným zánětům.
Bylinná kúra Trápí Vás ledviny se soustředí na pročištění ledvin a močových cest, zabraňuje tvorbě písku a kamenů v močových cestách, regeneruje poškozenou nefunkční nebo málo funkční tkáň ledvin. Při zhoršených ledvinových funkcích dochází k jejich významnému zlepšení, v mnoha případech úplné normalizaci funkce.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

I přes rychlý nástup účinku určitě doužívejte celou dávku bylin Trápí Vás URL potíže?, abyste předešli návratu zánětu a podpořili své tělo při nastolování dlouhodobé bakteriální rovnováhy.
Při současném užívání obou kúr pijte kúru na ledviny ráno nebo dopoledne a kúru na URL potíže v brzkém odpoledni.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Zdravé močové cesty

Zdravé močové cesty

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet