Zdravý cholesterol

Zdravý cholesterol

Dárkový balíček pro všechny, kteří chtějí zlepšit stav svého cholesterolu a svých cév. V balíčku získáte naši účinnou bylinnou kúru Trápí Vás vys.cholesterol? a také kúru Trápí Vás potíže s cévami?, která pomáhá čistit a zprůchodňovat cévy. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Díky účinnosti kúry Trápí Vás vys.cholesterol? celkový cholesterol v krvi klesá až na polovinu, je i výbornou prevencí proti ateroskleróze. Je možno užívat i s chemickými léky nebo zcela samostatně. Účinek směsi je zcela srovnatelný s nejsilnějšími chemickými léky proti vysokému cholesterolu, podávání směsi je zcela bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus (na rozdíl od statinů, používaných klasickou medicínou).
Podle výsledků z praxe směs Trápí Vás potíže s cévami velmi účinně a rychle zlepšuje krevní oběh v celém organismu, obnovuje žilní průtok i u téměř kompletně ucpaných cév a zvyšuje pružnost cévních stěn.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí

Kvůli obsahu povzbudivého kotvičníku užívejte kúru Trápí Vás vys.cholesterol nejlépe ráno nebo nebo v dopoledních hodinách. Kúru na cévy pak užívejte v průběhu odpoledne.

Nejste-li si jisti jakou kúru vybrat nebo se chcete jen na něco zeptat, napište mi do poradny. Rád odpovím.

Zdravý cholesterol

Zdravý cholesterol

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

0,54 l (1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)
Výrobce: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 64200

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet